Návrat na hlavní stránku www.casibo.cz.


KDE OSTATNÍ KONČÍ – MY ZAČÍNÁME !
…Heslo, které se zdá být možná trošku nadsazené, ale technologie, která za ním stojí - je často v praxi poslední nadějí.

 

Firma disponuje nejen sériovou diagnostikou, která umožňuje přečíst závady ze čteček (závad) zabudovaných v autech. Tato technologie umožňuje také upravit běh motoru (tzv. čipování) a to nejen ve prospěch výkonu, ale také ve prospěch spotřeby či jiných (speciálních) požadavků klienta.

 

   K dispozici je také i paralelní diagnostika prováděná na čtyřkanálovém osciloskopu, který umožní zakreslit a zapsat činnost jednotlivých čidel a tím tak ukázat styl závady (včetně kolísání napětí atd.). Tuto technologii lze použít na libovolné vozy (i na vozy, které nejsou řízeny elektronicky). Tato technologie není běžně v servisech dostupná nejen pro její finanční nákladnost, ale také proto, že vyžaduje velmi vysoké znalosti autodiagnostiky, které lze získat jen zkušeností. Umění diagnostikovat závadu za pomocí osciloskopu je největší knowhow firmy CASIBO.

 

   Proto jsou situace, kdy začíná platit: ,,Když si už ostatní neví rady (Kde ostatní končí) – přijeďte k nám (my začínáme !). Rozhodně to ale neznamená, že vám naši technici neprovedou opravu, kterou zvládne jiný servis. Rádi vám provedou od výměny žárovky, přes opravu brzd či řízení nebo přípravy auta na STK včetně jeho zajištění až po naladění závodního vozu cokoli.